Lačnovský slavíček má svého vítěze.Poslechněte si ZDE.
V pátek se žáci naší školy zúčastnili exkurze do Květomluvy – bylinkové farmy a Sušírny sv. Františka ve Vlachovicích. Počasí nám přálo, a tak jsme si celý den mohli užít v příjemné atmosféře.
Během návštěvy se žáci seznámili s pěstováním, zpracováním a využitím bylin. Dozvěděli se mnoho zajímavých informací o přírodě, zdravém životním stylu i tradičních postupech při výrobě bylinných produktů. Součástí programu byla také prohlídka farmy a návštěva místního obchůdku, kde si mohli zakoupit výrobky z místní produkce.
Exkurze byla pro všechny nejen poučná, ale také velmi příjemná. Krásné počasí, zajímavý program a možnost strávit čas v inspirativním prostředí přispěly k tomu, že si žáci tento den opravdu užili. Domů se vraceli obohaceni o nové poznatky i hezké zážitky.
Projekty